נופש ישיר מקבוצת איסתא

חבילות נופש ברגע האחרון

מגוון חופשות אטרקטיביות בעולם

חיפוש חבילות נופש ברגע האחרון

חבילות נופש
נופש לסוף שבוע
יעד:
בחר יעד
במידה והיעד לא נמצא, נא לחפש טיסות ומלונות בנפרד
ת. יציאה:
בחר תאריך יציאה
 
ת. חזרה:
בחר תאריך חזרה
הרכב:
 

נופש ברגע האחרון

אם הנכם גמישים בנוגע לתאריך החופשה שלכם ויעדה. אם ניחנתם בשאר רוח המאפשר לכם להמתין עד הרגע האחרון בהזמנת החופשה או הטיסה שלכם, נופש ברגע האחרון הוא הדבר המושלם עבורכם!

חבילות נופש הרגע האחרון הנן עסקאות חבילה, המציעות לתייר מספר שירותים להם הוא נזקק, במחיר נמוך בהרבה מעלותם של כל מרכיבי החבילה בנפרד. בין חבילות הנופש האחרון , מתבלטות לטובה חבילות נופש ברגע האחרון, המציעות נופש למהירי החלטה במחירים חסרי תקדים.

כמו כל מוצר מתכלה, דילים בתחום התיירות מאבדים מערכם ככל שמתקרבים לתאריך היעד שלהם.  

שוק התיירות הישראלי בשנים האחרונות זוכה לעדנה בתחום טיסות ברגע האחרון לדוגמא, מאז שאלעל "ויתרה" על המונופול ועל המימון הממשלתי שלה כך שכיום היא שחקנית מרכזית (ואפילו מובילה) בשוק טיסות ברגע האחרון (לדוגמא: אל על ספונטאני, אלעל מבצעים וכו').

דילים לחול ברגע האחרון

כיצד מוצעות חבילות נופש אלו במחירים כה נמוכים? הסוד הוא שספקי התיירות מבקשים למלא את המקומות הזמינים בטיסות, בבתי המלון וכדומה, מקומות הנמכרים לתיירים במחירים רגילים. כאשר מתקרב מועד הנופש, נותרים מספר מקומות שלא אוישו וספקי התיירות מעדיפים להציעם אף ללא רווח, במסגרת חבילות נופש ברגע האחרון, בכדי שלא "לבזבז" מקומות בטיסות הטסות ממילא.

אין ספק כי לא כולנו יכולים לנצל את חבילות נופש ברגע האחרון, בשל אילוצים ידועים, כגון הצורך לתאם את החופשה מראש במקומות העבודה, מציאת פתרונות לילדים, תלות בחופשות בית הספר וכן הלאה. אך מהירי ההחלטה או ברי המזל שבינינו, שאינם כבולים לאילוצים כאלה, היכולים לקבל החלטה של הדקה ה-90, יכולים למצוא דילים בזול הכוללים דילים ברגע האחרון.

טיסות ברגע האחרון

חבילות ברגע האחרון, יש להבהיר, אינן נופלות בדבר מחבילות נופש רגילות הנרכשות במועדן במחיר מלא. ההבדל היחיד בין חבילות ברגע האחרון לבין חבילות נופש רגילות, הוא המועד בו הן נרכשו. זאת ועוד, חבילות נופש ברגע האחרון מוצעות גם למגוון גדול של יעדים, כגון נופש בבודפשט, ונופש בפריז. חבילות נופש בדקה ה-90 אלו נפוצות יותר ליעדים בחו"ל, אך ניתן למצוא גם חבילות ברגע  האחרון שמיועדות לנופש בארץ, ולמבקשים לנפוש בארץ כדאי לתור אחר חבילות מן הסוג הזה. לא תמיד החבילות הללו כוללות טיסות ברגע האחרון , שכן לרוב היעדים בארץ אין צורך בטיסה, אבל ניתן למשל למצוא דילים כדאיים לחבילות נופש באילת הכוללים טיסות במחירים נמוכים ביותר וגם מלונות במחירים משתלמים.

המסקנה ברורה - מי שיכול להמתין ולרכוש חבילות נופש לחו"ל ברגע האחרון או אף לבתי מלון בארץ, ימצא את חבילות ברגע האחרון שתאפשרנה לו ליהנות מחופשה חלומית במחירי מגוחכים, הנמוכים במידה משמעותית אף מנופש שגרתי בארץ.

נופש ישיר מציעה למזמינים נופש בדקה האחרונה מנוע חיפוש ידידותי אמין ומעמיק למציאת הדיל הזול ביותר המתאים עבורכם. במידה והנכם מעוניינים למענה אחד ממומחי הנסיעות של נופש ישיר, חייגו את המספר המופיע בראש דף זה ותענו במהרה.

 
 
 
 
 
 
© כל הזכויות שמורות - נופש ישיר 2017