נופש ישיר מקבוצת איסתא

טיסות אלעל

הזמנת כרטיסי טיסה באישור מיידי
טיסה ללונדון
תמונה
11/05/2017 - 15/05/2017
החל מ - $469

מנוע חיפוש טיסות

יציאה מ:
בחר יעד
 
נחיתה ב:
בחר יעד
ת. יציאה:
בחר תאריך
 

ת. חזרה:
בחר תאריך
 

מבוגר
(24-65)
צעיר
(12-24)
פנסיונר
(65+)
ילד
(2-12)
תינוק
(0-2)
מחלקה:
ח. תעופה:
הצג טיסות ישירות בלבד
הצג טיסות סדירות בלבד
 
טיסות אלעל מבצעים ודילים

חברת אל על היא חברת התעופה הלאומית המובילה של ישראל, והיא הוקמה בד בבד עם הקמת המדינה ומלווה אותה מאז לאורך כל ההסטוריה של ישראל. אל על הייתה ועודנה חלק בלתי נפרד מתהליך הפיכת מדינת ישראל ממדינה קטנה הנאבקת על קיומה ובטחונה לכדי מדינה יצרנית וגאה, המהווה אבן שואבת ליהודים מכל העולם ומוקד עלייה לרגל לתיירות חוץ. מרגע הקמת החברה, טיסות אל על ליוו את תושבי ישראל בטוב וברע, במלחמות ובעתות שלום, נטלו חלק משמעותי בהעלאת עולים חדשים מכל העולם, במבצעי חילוץ והצלה מרגשים, וחברת אל על היא מקור בלתי נדלה לגאווה ישראלית בארץ ובעולם.

טיסות אל על ברגע האחרון

גם אם הנכם ספונטניים, תוכלו להגיע לכל מקום בעולם, בכל זמן שתרצו, עם טיסות אל על ! החברה מפעילה טיסות אל על סדירות לאורך כל השנה ולאורך כל שעות היממה וכן טיסות אל על הרגע האחרון ומטיסה באופן המקצועי והבטוח ביותר את התייר הישראלי ליעדים רבים ומגוונים בעולם; טיסות אל על מופעלות ליעדים אטרקטיביים במיוחד עבור הנוסע הישראלי, ביניהן טיסות לבנגקוק אל על ליעדים מבוקשים כמו טיסות לניו יורק אל על, בייג'ינג, הודו. כמו כן מקיימת אל על באופן קבוע טיסות ללונדון, טיסות סדירות המאפשרות נופש בפריז, ומקשרת את ישראל עם צפון אמריקה דרך קבע, עם טיסה לניו יורק, טיסה לטורונטו ואפילו טיסות ללוס אנג'לס.

טיסות אל על - טסים לחו"ל מבלי לוותר על הבית

חברת אל על מתנהלת בסטנדרטים בינלאומיים, ונחשבת בעולם כולו לאחת מחברות התעופה האמינות, הבטוחות והמקצועיות ביותר. תנאים משופרים והתייעלות מתמדת של אל על בתחומי השירות השונים, כמו למשל הוספת שירות הנוסע המתמיד, או שירות אל על ספונטני, המציע טיסות הרגע האחרון מבצעים אל על מעת לעת ההופכים את הבחירה בשלל טיסות אל על לבחירה המתבקשת של כל ישראלי ושל עוד מיליוני תיירים המעוניינים לבקר בישראל בכל שנה. טיסות אל על משלבות, באופן הטבעי ביותר, בין ערכים בלתי מתפשרים של מקצועיות ובין המגע הייחודי, הישראלי והחם, המייחד את טיסות אל על משאר חברות התעופה. אין נוסע שאינו מכיר את התחושה החמימה והנעימה שאתה חש כאשר אתה עולה למטוס אל על לאחר שבילית זמן בחו"ל - ההרגשה היא שחזרת הביתה ושיש מי שמכיר אותך ואת מה שאתה הכי אוהב.

 
 
 
 
 
 
© כל הזכויות שמורות - נופש ישיר 2017