נופש ישיר מקבוצת איסתא

טיסות מוזלות לחו"ל

כרטיסי טיסה בזול למגוון יעדים בעולם.
טיסה לטביליסי
תמונה
29/03/2017 - 03/04/2017
החל מ - $299

טיסות ברגע האחרון

יעד
חברת תעופה
תאריכים
מחיר
טיסה לרומא
6H
15/04/2017-20/04/2017
החל מ- $384
טיסה ללונדון
ZB
11/05/2017-15/05/2017
החל מ- $469

מנוע חיפוש טיסות

יציאה מ:
בחר יעד
 
נחיתה ב:
בחר יעד
ת. יציאה:
בחר תאריך
 

ת. חזרה:
בחר תאריך
 

מבוגר
(24-65)
צעיר
(12-24)
פנסיונר
(65+)
ילד
(2-12)
תינוק
(0-2)
מחלקה:
ח. תעופה:
הצג טיסות ישירות בלבד
הצג טיסות סדירות בלבד
 

טיסות זולות – הזמנת כרטיסי טיסה זולים לחו"ל

טיסות לחו"ל נחשבות להוצאה יקרה, שבדרך כלל כרוכה בחיסכון מקדים, ובחור קטן בכיס לאחר שאנו שבים מחו"ל. אך באמצעות צרכנות נבונה וסקר שוק מקדים, תוכלו למצוא טיסות זולות , שיקלו עליכם את הטיול ויוזילו את עלויותיו בצורה דרמטית! ריכזנו עבורכם כאן מספר טיפים, שבאמצעותם תוכלו למצוא טיסות זולות בתנאים נהדרים. דילים של טיסות זולות אינם בהכרח כרוכים בטיסה בתנאים ירודים, תוך קבלת שירות גרוע. קיימות היום חברות טיסה רבות שמעמידות לרשות נוסעיהן אפשרויות שונות של טיסות בזול, זאת כמובן בכפוף לתנאים מיוחדים שיפורטו בהמשך. ניתן למצוא גם טיסות זולות במסגרת או טיסות אל על או דרך חברת ארקיע.

טיסות זולות - לימדו קודם לכן את השטח

כדי להצליח למצוא טיסות זולות בתנאים טובים, כדאי לעקוב שבועות, ואם אפשר אף מספר חודשים מראש, אחרי דילים ופרסומים של חברות הטיסות. תוכלו לעשות זאת כאן באתר, ובמקרים רבים – הזמנה של טיסה, פרק זמן רב מראש, תזכה אתכם במחיר שהוא נמוך מהמחיר הממוצע. דרך נוספת ובטוחה למצוא דיל של טיסה זולה ואיכותית היא להצטרף למועדוני הנוסע המתמיד שלחברות הטיסות השונות. באמצעות הצטרפות למועדונים מסוג אלו, תוכלו לצבור נקודות, וכך לשדרג את הטיסות שלכם, ליהנות מהנחות רבות, ואף לטוס בחינם ליעדים מסוימים. אפשרות נוספת היא לבחור בטיסות הכוללות עצירות ביניים. טיסות כאלה עשויות להיות מעייפות יותר, אך יכולות לחסוך לכם סכום כסף ניכר, במיוחד כאשר מדובר למשל בהזמנה של מספר כרטיסי טיסה. מועד הטיסה גם הוא שיקול משמעותי במחיר הכרטיס. מחירי כרטיסי הטיסה הם פועל יוצא של העונה בה מתבצעת הטיסה, וטיסות כוללות עונות שיא ועונות שפל ידועות מראש החוזרות על עצמן בכל שנה. במידה ואינכם כבולים באילוצים כמו חופשות בתי ספר של ילדים וכדומה, תוכלו לבחור טיסה במועד בו יהיו הכרטיסים נמוכים יותר ולחסוך כסף רב.

טיסות זולות ברגע האחרון

דרך נוספת ופופולארית מאוד למצוא טיסות בזול, היא על-ידי מעקב אחרי פרסומי טיסות הרגע האחרון. מדובר בדילים משתלמים במיוחד, אותם מפרסמות חברות הטיסות בדקה התשעים, מועד סמוך מאוד למועד הטיסה, משום שהטיסות אינן מלאות וחברות הטיסות מבקשות לאכלס כל כיסא בטיסה, גם אם מדובר במחירי רצפה. קיימים לוחות רבים של טיסות בזול בדקה התשעים, ובאמצעות מעקב מדוקדק אחרי הלוחות הללו, כמו גם אחרי המבצעים השונים בתחום, תוכלו למצוא טיסות רבות במחירים מגוחכים. חשוב לציין שבמידה ותמצאו טיסות זולות של הרגע האחרון תידרשו לארוז במהירות, שכן הטיסות יוצאות בדרך כלל תוך יום או יומיים ממועד ההזמנה שלהן.

כאמור, קיימות דרכים רבות ומגוונות בהן תוכלו למצוא טיסות זולות ואיכותיות. אם גם אתם מתכננים טיסה לחול באמצעות טיסות זולות, כל שנותר לנו לאחל לכם היא שתהיה לכם חופשה מוצלחת ואיכותית

 
 
 
 
 
 
© כל הזכויות שמורות - נופש ישיר 2017