נופש ישיר מקבוצת איסתא

טיסות לחו"ל

כרטיסי טיסה למגוון יעדים בעולם.
טיסה לטביליסי
תמונה
29/03/2017 - 03/04/2017
החל מ - $299

טיסות ברגע האחרון

טיסות מוזלות

יעד
חברת תעופה
תאריכים
מחיר
טיסה לרומא
6H
15/04/2017-20/04/2017
החל מ- $384
טיסה ללונדון
ZB
11/05/2017-15/05/2017
החל מ- $469

מנוע חיפוש טיסות

הלוך ושוב
כיוון אחד
מספר יעדים
השוואת יעדים
יציאה מ:
בחר יעד
 
נחיתה ב:
בחר יעד
ת. יציאה:
בחר תאריך
 

ת. חזרה:
בחר תאריך
 

מבוגר
(24-65)
צעיר
(12-24)
פנסיונר
(65+)
ילד
(2-12)
תינוק
(0-2)
מחלקה:
ח. תעופה:
הצג טיסות ישירות בלבד
הצג טיסות סדירות בלבד
 


טיסות זולות | איך להשיג כרטיסי טיסה זולים באמת.

בשנים האחרונות משנפתחו השמים בישראל לתחרות מסחרית אמתית, ירדו מחירי הטיסות בכלל באופן משמעותי וניתן להשיג הרבה יותר טיסות זולות מבעבר. אולם היצע הטיסות ההולך וגובר בשוק כיום, דורש מהנוסע הממוצע לאתר טיסות זולות בין שלל רב של סוגי טיסות ליעד, מה שמקשה על מציאת הטיסה הזולה באמת ליעד. כדי לעשות סדר בעניין, אספנו עבורכם מספר טיפים שימושיים לאיתור טיסות בזול בהצלחה. באופן כללי, טיסות זולות משמעותן הוזלה של אמצעי התעבורה אל החופשה המיוחלת ושימת הדגש על הנופש עצמו מאשר על הטיסה אליו. (אם כי עבור חלק מהנוסעים, גם הטיסה עצמה היא חלק בלתי נפרד מהחופשה).

מספר פרמטרים משפיעים על מחיר הטיסה:

• מועד הטיסה

• יעד הנחיתה (שדה התעופה ביעד).

• תנאי כרטיס הטיסה

• משך השהיה בחו"ל

• שוני בין מחלקות

• בחירת חברת התעופה

• דקה 90

מומלץ לנוסעים לחו"ל להשתמש במנוע השוואת מחירי הטיסות בכדי למצוא את הטיסה הזולה ליעד.

מועד הטיסה

מחירי כרטיסי טיסה נקבעים ע"י הביקוש וההיצע לאורך השנה באופן טבעי. בתחום התיירות מוגדרות ארבע תקופות בשנה: עונת השיא (קיץ), עונת השפל (חורף) ושתי עונות מעבר הנקראות Shoulders בהן הביקוש גבוה מהחורף. לאורך כל השנה ישנן עליות מחירים נקודתיות בחגים וחופשים. הרוצים להשיג כרטיס טיסה בזול, יוכלו לכוון (במידת האפשר) את מועד הטיסה לפי תקופות התיירות הפחות עמוסות בשנה. נוסעים רבים האדישים לתאריך היציאה, יכולים להוזיל משמעותית את עלותה ע"י הזמנת טיסות ברגע האחרון ובדקה ה-90.

יעד הנחיתה (שדה התעופה ביעד)

ניתן לאתר טיסות זולות ע"י השוואה בין מספר נמלי תעופה ביעד. לדוגמא: מחירי טיסות מתל אביב ללונדון שונים משמעותית בין נחיתה בשדה התעופה המרכזי של העיר (הית'רו) לבין נחיתה בשדה התעופה לוטון למשל המרוחק ממרכז לונדון כ 50 קילומטרים בלבד.

משך השהיה בחו"ל

קשה למצוא כרטיסי טיסה זולים לתקופה העולה על שבוע ימים. למען האמת טיסות אלו יקרות יותר מכרטיסי טיסה לסופ"ש, שכן הביקוש לתקופה ארוכה או תקופת אמצע שבוע מאפיינת אנשי עסקים שבד"כ טיסתם משולמת ע"י מקום העבודה או אנשים פרטיים המוכרחים לטוס ולא לרגל מותרות. כך שטיסות בימי שישי\שבת\ראשון יהיו זולות יותר, במיוחד אם תקופת השהיה הנה ממוצעת (3-4 ימים). נוסע המתכוון לשהות תקופה ממושכת בחו"ל ישלם מחיר גבוה יותר. ככלל, ככל שתנאי הטיסה יהיו מוגבלים יותר, כך יעלה מחיר הכרטיס.

שוני בין מחלקות

כמובן ששוני בין סוגי מחלקות במטוס ישפיע דרמתית על מחיר הטיסה. בנוסף, טיסה ישירה היוצאת מתל אביב ונוחתת לונדון ישירות עשויה להיות יקרה עד כפליים מטיסה עם עצירת ביניים ב טורקיה למשל ואם הנוסע אדיש לעניין זה הוא יכול כך לחסוך מאות דולרים.

בחירת חברת התעופה

חברות תעופה הנחשבות ללא יוקרתיות, מציגות טיסות זולות לעומת חברות תעופה ממותגות אחרות ופונות בעיקר לכיסו של הנוסע האדיש לחברת הטיסה. לדוגמא: תרמילאים לא יהססו לרכוש כרטיס טיסה באירופלוט (חברת תעופה רוסית) בתנאי שיתאפשר להם להגיע ליעד המבוקש.

אז בפעם הבאה שאתם מחפשים טיסות זולות לחו"ל, Cheap Flights או Low Cost Flights היעזרו בפרמטרים בכתבה זו ותוכלו לחסוך משמעותית בעלות הטיסה שלכם לכל יעד בעולם.

 
 
 
 
 
 
© כל הזכויות שמורות - נופש ישיר 2017