נופש ישיר מקבוצת איסתא

השכרת רכב בחו"ל

חיפוש רכבים להשכרה במגוון יעדים בעולם

השכרת רכב עם ילדים בחו"ל

המדריך להשכרת רכב בחו"ל

בעונה בה כולנו מחפשים את הנתיב הטוב ביותר לחופשה משפחתית או זוגית מושלמת במחיר הכי טוב שאפשר, השכרת רכב היא פתרון קל, יעיל ולעיתים גם משתלם מאד לכל מי שרוצה להנות מנופי אירופה, ארצות הברית ואפילו דרום אפריקה באופן עצמאי. השכרת רכב בחו"ל מאפשרת את החופש לתכנן את הטיול שלכם בצורה האידיאלית ביותר עבורכם, לעצור מתי שאתם רוצים לעצור, להגיע לעיירות נידחות שרכבות או אוטובוסים אינם מגיעים אליהן בתדירות גבוהה ולחסוך תשלומים גבוהים לתחבורה הציבורית.

טיפים לקראת השכרת רכב בחו"ל

השכרת רכב בחו"ל בצורה היעילה והמשתלמת ביותר מבחינת המחיר תלויה בכמה תנאים פשוטים.

הדבר הראשון הוא להזמין את הרכב מוקדם ככל האפשר. בעונת התיירות החמה והלוהטת זמינות המכוניות במקומות מסוימים יכולה להיות נמוכה, בייחוד אם אתם עומדים להזמין רכב אוטומטי או רכב משפחתי כמו מיני-ואן. כדי לחסוך עיכובים, ביטולים וקשיים מומלץ להזמין את הרכב השכור בזמן הזמנת כרטיסי הטיסה. כך גם אתם תוכלו להיות בטוחים שהרכב יחכה לכם, בלי הפתעות מיוחדות ברגע האחרון.

טיפ נוסף הוא להכין רשימה של כל הדברים שאתם צריכים לקחת אתכם. רישיון הנהיגה הוא עניין של חובה ולכן צריך לוודא שכל מי שעומד לנהוג ברכב לוקח איתו את רישיון הנהיגה הישראלי והבינלאומי שלו. הרישיון אמור כמובן להיות בתוקן.

מסמכים נוספים הם שובר השכרת הרכב שבו מצויינים כל פרטי ההזמנה – קבוצת הרכב, מקום איסוף הרכב, מקום החזרת הרכב, התאריכים המדויקים, ביטוח, ציוד וכן אישורי מעבר בין מדינות. בנוסף, הקפידו לקחת כרטיס אשראי בינלאומי שמשמש כפקדון לרכב השכור וכן נספח ביטוח "החזר השתתפות עצמית" במידה ורכשתם ביטוח. הפעילו את הנחיות הביטוח לפני הנסיעה.

השכרת רכב בארצות הברית וקנדה: השכרת רכב בארצות הברית היא בעלת יתרונות רבים, בייחוד אם אתם מתכננים לנסוע מחוף לחוף או לתוך מרכז המדינה. בכל עיר גדולה תמצאו תחנות שירות של חברות השכרת רכב וכמובן שניתן לשריין ולהזמין רכב בכל מקום בארצות הברית בעת הזמנת כרטיסי הטיסה.

בארצות הברית וקנדה מופעלים שירותי Save Time או תחנות שירות מהירות שמקצרות את הבירוקרטיה עם ההגעה ליעד. כדי לקצר את זמן העמידה בתור בחברת Alamo בעת השכרת רכב בארה"ב או בקנדה ניתן לגלוש לאתר www.save-time.co.il ולמלא את הפרטים באתר. בסוף מילוי הטופס תקבלו אישור אותו ניתן להדפיס ולקחת אתכם. ההמתנה בתחנת ההשכרה תהיה קצרה בהרבה.

השכרת רכב באירופה: אירופה היא היבשת המתאימה ביותר לטיול ברכב. השכרת רכב באירופה מאפשרת לכם לתכנן טיול שבו תבקרו ביום אחד בברלין וביום אחר תמשיכו לאמסטרדם או לבריסל, לוינה או לציריך, הכל במרחק נסיעה הגיוני. הכבישים המהירים חוסכים זמן רב ואתם יכולים להגיע לאיזורים קסומים וכפריים שלא הכרתם בעבר.

השכרת רכב בדרום אפריקה: דרום אפריקה היא אחת המדינות היפות ביותר למסע ברכב – מסיורי יין ועד לחופים, מכרות, שמורות טבע ועוד. מומלץ לשכור רכב שיתאים לתנאי שטח משתנים, רכבי סטיישן, רכבים משפחתיים, ואנים וכמובן רכבי 4X4 ניתן להשכיר במחירים אטרקטיביים מאד, גם בהזמנה מוקדמת מהארץ וגם עם הנחיתה בשדה התעופה

החזרת רכב בחו"ל

השכרת רכב מחושבת כמובן לפי פרקי זמן של 24 שעות כך שאיחורים שונים מחושבים רק לאחר תוספות שנותנות חברות ההשכרה בזמן. כל איחור שאינו נקוב בתנאי ההסכם המוקדם יחוייב לפי יום שכירות שלם.

לפני שאתם מחזירים את כלי הרכב דאגו שמיכל הדלק מלא, אלא אם צוין אחרת בחוזה. ברוב שדות התעופה הגדולים באירופה או בארצות הברית, בסמוך לתחנות החזרת הרכבים ניתן למצוא תחנות דלק.

אם הגעתם לתחנת ההשכרה לאחר שעות הפעילות הקפידו לחנות את הרכב במקום המתאים לכך בחניון ולהחזיר את המפתחות יחד עם חוזה השכירות. תיאום רכב לאיסוף מכם חייב לכלול גם את הפרטים המלאים של הנציג שמגיע, כדי שתוכלו להיות בטוחים שהרכב נמסר לאדם הנכון. דאגו תמיד לקבל אישור שהרכב הוחזר ולבדוק את כל הפרטים הכתובים בו.

חיפוש רכב בחו"ל

מדינת לקיחה
תחנת לקיחה
תאריך לקיחה
בחר תאריך
שעת לקיחה
תחנת החזרה
תאריך החזרה
בחר תאריך
שעת החזרה
גיל הנהג
 
 
 
 
 
 
 
© כל הזכויות שמורות - נופש ישיר 2017